Builders Martin
Builders Martin

Zámková dlažba Martin

Realizujeme:

Kladenie zámkovej dlažby a prírodných kameňov aj strojovým ukladaním

Položenie palisád a obrubníkov

Poklátka chodníkov, parkovísk, prístupových ciest, terás, bazénov, námestí a peších zón

Rekonštrukcia a opravy už postavených plôch, povrchov komunikácií, ciest a chodníkov

Realizácia ciest so spevneným podkladom a trávnatými plochami

Zámková dlažba Martin

Naša pracovná činnosť spočíva vo výstavbe spevnených plôch už pri projektovaní stavieb. Zameriavame sa na exteriérové stavby terás, chodníkov, ihrísk, príjazdových ciest, plôch okolo bazénov a ,napríklad, schodov v záhrade. Vonkajšok by mal totiž ladiť so vzhľadom stavby, a preto je dobré poznať všetky dostupné možnosti nielen z estetických dôvodov, ale aj kvôli funkčnosti plochy. Podľa jej účelu je treba vybrať vhodný materiál. V súčasnosti je na trhu široká škála materiálov v rôznych farebných prevedeniach a tvaroch, čo Vám ponúka početné možnosti pri realizácii Vašich stavieb.

Spevnené plochy, teda zámková dlažba a jej pokládka, slúži na prepojenie s terasami, chodníčkami či záhradným domčekom, alebo vonkajším posedením. Môžete ich využiť aj na parkovanie pre bicykle, autá alebo spojiť ich s voliérou. Chodníky, terasy a parkoviská sú súčasťou každého domu. Našou prioritou pri ich realizácii je, aby boli bezpečné, pevné a estetické. Stabilita Vašej dlažby nezávisí iba od kvality použitého materiálu, ale dôležitá je aj profesionálne odvedená práca. Hoci máte najkvalitnejší druh dlažby, nemusí ostať dlhodobo rovná a stabilná, pokiaľ jej podklad nebol dôkladne vybudovaný. Pri kladení zámkovej dlažby je dôležité pedantne upevniť drenážnu a roznášaciu vrstvu v dobrom pomere štrku a piesku rôznych veľkostí, čo sa odborne volá nosná vrstva. Pri postupe práce si vždy dávame záležať, aby finálny výsledok bol čo najlepšie urobený a aby bol odolný voči vplyvom počasia, nezosúval sa a nevymýval.

Chodníky, parkoviská, terasy, bazény, garážové státie, dlažba pod záhradné domčeky, altánky

Strojové ukladanie zámkovej dlažby

Prečo my?

Realizáciu náročných diel bez problémov zvládame vďaka profesionálnemu prístupu a prepracovanosti organizácie výstavby.

Prispôsobujeme sa individuálnym potrebám našich klientov (skúsenosti + spoločné riešenia spokojnosť klienta)

Orientujeme sa v dnešných nových trendoch. Ovládame spracovanie a správne pracovné postupy, pretože každý materiál ma špecifický prístup k montáži.

Jednoznačne kladieme dôraz na spokojnosť našich klientov a to nielen po stránke kvality výstavby, ktorá je samozrejmosťou.

Info 01

Kde pôsobíme?

  • Martin
  • Turčianske Teplice
  • Žilina

Info 02

Zameranie a poradenstvo

Poskytneme cenné rady, zameriame Vami vybraný objekt a vyhotovíme Vám cenovú ponuku.

Info 03

Komplexný servis

Disponujeme strojmi, nákladnými autami a špeciálnou technikou, vďaka ktorej sme schopní zrealizovať predstavy našich zákazníkov. Ponúkame kompletný servis od poradenských služieb, úvodného navozenia materiálu až po finálne práce.

Info 04

Záruka a servis

Poskytujeme záruku a dodatočný servis na všetky naše služby.